Translate

9 Nisan 2014 Çarşamba

Avon'dan Bir Yenilik Daha : Güneş Koruyucu Balm SPF30


Yaz hızla yaklaşıyor ve tatil planları da yapılmaya ufaktan başlanıldı.
Tatilde haliyle güneş koruyucu kremlerimizi yanımızdan eksik etmiyoruz. Ama bu kremler sadece vücudumuz ve yüzümüz için. Peki ya dudak, burun ve kulaklarımız?

Dudak, burun ve kulaklarımızın cilt yapısı vücudumuza göre daha incedir ve özel korumaya ihtiyaçları vardır.

Avon bunu düşünerek Çok Amaçlı Güneş Koruyucu Balm çıkarmış.SPF 30 içeren bu kremi dudak, burun ve kulaklarda kullanabilirsiniz. 

Benim tatilde burnum çok soyuluyordu. Ama bu balm sayesinde artık soyulmayacak.

Fiyatı ise sadece 6,90 TL 

Siz nasıl buldunuz bu ürünü?


4 yorum:

 1. İyi bir fikir olmuş ama normal güneş koruyucu sürdüğümüzde de korunmuyor mu zaten ? Bende avonun 50 spf kullanıyorum cildim lekelenmeye çok müsait gayet memnunum bu üründen. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Normal güneş koruyucular vücudumuz için geliştirilmiş. Bu ise dudak, burun ve kulak bölgemiz için özel olarak tasarlanmış. Yani bunun daha fazla etkili olacağı apaçık belli. Ben de avonun güneş koruyucusunu kullanıyorum .Resimde de var zaten ama hiçbir zaman dudağıma, kulağıma yada burnuma sürmedim. Açıkçası bu yerleri hep unutuyordum korumayı ama bu ürün sağolsun artık o bölgelerimizi de koruyabileceğiz :)

   Sil
 2. Çok anlamlı bir ürün gerçekten de , dediğin gibi burun,kulak ve dudağımız çok hassas bu balmı sayesinde rahat nefes alacağız :) bende istiyoruuummm :) gule gulee kullan hayatim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle canım.
   6,90 TL fiyatı gayet uygun. Almalısın bence.
   Teşekkürler :*

   Sil


Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir' kısmını işaretlemeniz yeterli.