Translate

18 Ocak 2014 Cumartesi

Enpara.com - Şube yok, masraf yok, o bakımdan faizi çok

Finansbank'ın bir parçası olan Enpara.com ister 20 liranız isterse de 20 bin liranız olsun fark etmez, herkese zengin faizi uyguluyor. Üstelik 3-5 aya mahsus değil, sürekli ve pazarlıksız.

Enpara.com'un farkı ne?
 Dediğinizi duyar gibiyim. Farkı şu ; bugüne kadar bankacılık deyince aklımıza hep kafa karıştıran prosedürler geldi. O yüzden Enpara.com 'da bunların hiçbirisi yok. İnternet şubeleri, cep şubeleri, tüm ürün ve hizmetleri çok basit.

''0'' masraf, ''0'' komisyon!
Enpara.com'da temel bankacılık ürün ve işlemlerinden masraf yada komisyon adı altında hiçbir ücret alınmamaktadır.Yani havale, EFT, Finansbank ATM'lerinden para çekme/yatırma , hesap açma, hesap işletimi veya banka kartı gibi ürün ve işlemleri her zaman ücretsiz.

Üstelik başvurmak da çok kolay.Buradan başvurunuzu doldurduğunuzda en yakın zamanda başvurunuzu tamamlamak ve kartınızı teslim için sizi evinizde ziyarete geliyorlar. 

Ayrıca kartınızla birlikte size çok da güzel hediyeler veriyorlar.Defter ve içindeki talimatlar çok hoşuma gitti. Bir an önce üniversiteyi kazanıp iş sahibi olmak için sabırsızlanıyorum.


Enpara.com hakkında daha fazla bilgi için ; buraya.
Tanıtım filmleri için; buraya.
Başvuru için ; buraya.

2 yorum:


Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir' kısmını işaretlemeniz yeterli.